Pazartesi , 23 Mayıs 2022
GÜNCEL

İstanbul Maratonu’na “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” Temasıyla Katılıyoruz

Değerli Gönüllümüz,

Asfa Gençlik ve Spor Kulübü olarak 5.kez katılacağımız 12 Kasım 2017 Pazar günü gerçekleşecek olan 39. İstanbul Maratonu Halk Koşusu’nda Asfa gönüllüleri olarak “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” temasıyla yerimizi alıyoruz.

Okula gelen katılımcılara “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” temalı sınırlı sayıda şapka dağıtılacak olup ayrıca ikram verilecektir.

İstanbul Maratonu’na bütün öğrencilerimizi, velilerimizi, mezunlarımızı, gönüllülerimizi kısacası Asfa ile gönül bağı olan herkesi bekliyoruz.

ÖNEMLİ!!! Maraton Komitesinden alınan karar gereği, toplu numara alınamadığı için tüm gönüllülerimizin bireysel olarak BAŞVURU NOKTALARINA giderek nüfus cüzdanlarını göstererek göğüs numaraları almaları gerekmektedir. Başvuru noktaları için TIKLAYINIZ

Okulda Göğüs Numarası DAĞITILMAYACAKTIR.

Bilgilendirme

  • Halk koşusuna katılım ücretsizdir.
  • Mecidiyeköy’e veya başlama noktasına gitmek için göğüs numarasını gösteren herkes İETT otobüslerinden 12 Kasım 2017 sabahı ücretsiz yararlanabileceklerdir.
  • Küçük yaş grubu öğrencilerimizin velileriyle birlikte maratona katılmaları gerekmektedir.

İstanbul Maratonu’na Hareket Programı
Tarih: 12 Kasım 2017-Pazar
Yer: Asfa Eğitim Kurumları, Bağlarbaşı Kampüsü, Üsküdar

Şapka Dağıtımı ve İkram: 09.30 – 10.00
Okuldan Hareket: 10.00

Asfa Eğitim Kurumları Bağlarbaşı Kampüsü’nden saat 10.00’da toplu halde maraton alanına hareket edilecektir. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne kadar Asfa ailesi olarak beraber yürüyeceğiz. Arzu edenler daha sonra bireysel olarak hareket edebilir veya Asfa grubunu takip edebilir.

Maraton Hakkında Detaylı Bilgi için: TIKLAYINIZ