Cuma , 1 Temmuz 2022
GÜNCEL

Asfa ”Zor Şartlarda Yaşama” Kampını 120 İzcinin Katılımıyla Tamamladı

Asfa Gençlik ve Spor Kulübü tarafından 30 Ekim – 1 Kasım 2015 tarihleri arasında Ümraniye Kent Orman Tesislerinde ”Zor Şartlarda Yaşama” temalı kulüp kampı 120 izcinin katılımıyla tamamlandı.

İzciler, okçuluk, dart atma, doğa yürüyüşü, gece yürüyüşü, halat çekme, atış istasyonu, izcilik teknikleri ve metodları, ateş çeşitleri, tesis hazırlama, kamp ateşi, değerler eğitimi, doğayı tanıma, spor yarışmaları, hazine avı, yön bulma, çadır kurma … gibi bir çok alanda etkinlik gerçekleştirdiler.

Ayrıca izciler üniforma kontrolü, çevre temizliği, grup halinde hareket etme, lidere itaat, istasyon yapma, zamana uyum, kampa uyum gibi kriterlerden puanlamaya tabi tutuldular.

İzcilerin kamp süresince heyecanları ve coşkuları görülmeye değerdi.

Kampımızı İzcilik Federasyon Başkanı Hasan D. SUBAŞI Bey ve eşi Süheyla SUBAŞI Hanımefendilerle birlikte Asfa Eğitim Kurumları Genel Müdürü Belma UYSAL Hanımefendiler de ziyaret ettiler.

Kampa katılan izci ve liderlere teşekkür eder, bir sonraki kampımızda tekrar buluşmayı ümit ederiz.

 

Veli Kamp Değerlendirme Formu İçin TIKLAYINIZ

Bir yorum

  1. Elif Neslihan Doğan

    Merhabalar,fotoğraflardan ve kızımın kamp hakkında söylediklerinden anlıyorum ki kampınız çok güzel geçmiş.Emeği geçen herkesten Allah Razı Olsun.Evlatlarımızı gözümüz arkada kalmadan emanet ediyoruz sizlere bunun için de ayrıca müteşekkirim.
    Selamlar ,sevgiler

Cevapla